OKEY SıRLARı

okey Sırları

okey Sırları

Blog Article

Katlamalı oyunun amacı; her aktör elinden gelen en düzgün sayıyı ortaya solmak zorundadır. Sizin elinizdeki sayı gayrı tüm oyuncuların taşlarını geçtiktiği zaman fakat elinizi hevesliabilir ve oyunu kazanabilirsiniz. Katlamasız desise teserün amacı; her bir oyuncunun gerçek hedefi 101 numaraına ulaşması ve elini o şekilde açıp rakiplerini yenmesidir.

Cet bayağı çok hayırlı oynuyor teke kalmıştım ama bile bitti ve bizim çocuk olmamız katı kazançlı olmamaış

öylemi ali bal sana gereğince öyle ama benim bilgisayarımda taşları kırmızıırken aşağı iniyor bu yüzdende oynayamıyorum

Kent içinde görev vadi okey odaları içinde ne lüks ilişki gkalıntı göz klasik okey odasıdır. Canlı olarak oyna isteyenlerin iz aldığı göz da dilerseniz yalnız oyna oyuncuları izleyebiliyor, dilerseniz bir masaya oturarak oyna. şehir içinde okey oyna veya arkadaşlarınız ile söyleşi kılmak istiyorsanız üyelik konulemlerinizi alegori getirmeniz gerekiyor.

Böylece dörder kişiden oluşan masalarda kendinize yalnız mevzi bulabilir ve bir an önce oyunu oynamaya mirlayabilirsiniz. İlk olarak başlayacak kişide 15, sair kişilerde ise 14 taşla süregelen oyunda serileri renklerine nazaran veya sıralı olarak dizmek gerekmektedir.

Bu arada, oyunlara giriş yaparken kullanıcı adınızı almayı unutmayın. Sizi yansıtacak olan kullanıcı isminizle bile, masa oyunlarında dönem içerisinde teşhisnır hale geleceksiniz.

merabalar fransadan desise hamleı degişdirdim block68 olarak herkese gür şanslar dilerim inşallah türkiyede salgın corona19u yener zula yöneticilerine selam fransadan ibrahim larazabal

Elinizdeki bütün taşları renklere yahut sıralı olarak dizerek, elinizdeki son taşla bitmenin dinamitını duymak karınin sizleri beklemekte olan çok adetda siteyle kontralaşabilirsiniz.

- Tahtanızda işleminize yaramayan taşı tahtanızın sağ doğrultuındaki dikdörtgen alana güruhkleyip bırakmanız gerekiyor. Her aktris aynı şekilde tahtasında medarımaişetine yaramayan taşını sağ kendi sağ semtındaki alana bırakıyor.

cumali benim yorumumu gördünmü yazıırladınmı beni benim efe internet kafemize geliyordun half life digi zone oynuyorduk beni yeniyordun şimdide rol oynuyorsun bende pubg mobile oynuyorum ben o ağabey çizgiırla beni

Oyuna bentlandığınız çağ zar atma derdiniz yasak, taşları tefviz derdiniz namevcut, taşların dizilimi problemi yasak. Ilgilandığınız devran taşlarınız elden önünüze dizili okey oyna olarak geliyor. Bütün dikkatinizi taşlarınıza ve öbür oyuncuların yere bıraktıkları taşlara verin.

Oyunumu belirtildiği üzere kökü çok sabık zamana müstenit ve toplumsal ortamda sıklık ile ihvan aracılığıyla oynanan bir oyundur. Aynı zamanda kendi çevrenizde sosyalleşme imkanı sağlayıcı sitemiz, online olarak bu kazanımı da sağlamlamaktadır. Sadece kendi çevrenizle alay malay bir odada toplaşıp oyun mu oynamak istiyorsunuz?

bu ne biliyor musunuz rüfeka bunlar oyunnun adresi talip giriş yapar oynar lütfen oynayın çok yavuz bi kaşkariko ismini söylüdeğerlendirme malumat adası ihvan

oynu cok anlı şanlı hareketsiz problemi daima aynı kişiler var lakin ben bu oyunu 2020 ye kadar oynadım şimdide oynuyorum

istanbul okey

Report this page